Transport

Transpordi saab valida tellimuse vormistamisel.

Transpordi hind: Smartposti pakiautomaadiga saatmisel on saatekulu 3,00 eurot ühe tellimuse kohta, Omniva pakiautomaatide puhul 3,50 eurot ühe tellimuse kohta ja DPD pakiautomaatide puhul 5,50 eurot.

Valikus on järgmised võimalused:

1. Tulen ise järele - kaup pannakse valmis ja selle saab kätte meie kauplusest Tallina mnt 70/2 Härma Keskuses, Pärnus.

2. Smartposti pakiautomaat - Smartposti pakiautomaadid asuvad erinevates kaubanduskeskustes üle Eesti. Kui pakk jõuab Sinu poolt valitud automaati, saadetakse Sulle SMS teade ja e-mail uksekoodiga. Sisestades selle pakiautomaadi ekraanile, saad paki kätte. Hoiuaeg on 7 päeva, peale seda saadetakse pakk tagasi. Korduval väljastamisel tuleb tasuda kohaletoimetamistasu uuesti. Tööpäeva jooksul SmartPOSTi terminali jõudnud pakid on järgmisel päeval sihtkohas, erandiks on saared – Saaremaale jõuab pakk päevase hilinemisega ja Hiiumaale jõuavad pakid 3x nädalas. SmartPOSTi pakiautomaadi asukoha saad valida tellimust kinnitades. Teenusest lähemalt saad lugeda www.smartpost.ee.

3. Muu pakiautomaat - palume valida siis, kui Smartposti automaadid ei sobi. Lähetamine teistesse pakiautomaatidesse võimalik vaid kokkuleppel (toidu saatmisel on õues asuvate pakiautomaatide puhul külmumis- ja sulamisoht). Kuna müüja ei suuda kontrollida väljastava pakiautomaadi sobivust, ei vastuta müüja ka nendes tekkinud külma- ja kuumakahjustuste eest. Pakiautomaadid asuvad erinevates kohtades üle Eesti. Kui pakk jõuab Sinu poolt valitud automaati, saadetakse Sulle SMS teade ja e-mail uksekoodiga. Sisestades selle pakiautomaadi ekraanile, saad paki kätte. Hoiuaeg on 7 päeva, peale seda saadetakse pakk tagasi. Korduval väljastamisel tuleb tasuda kohaletoimetamistasu uuesti. Tööpäeva jooksul terminali jõudnud pakid on järgmisel päeval sihtkohas, erandiks on saared – Saaremaale jõuab pakk päevase hilinemisega ja Hiiumaale jõuavad pakid 3x nädalas. Muu pakiautomaadi asukoha palume enne tellimuse kinnitamist märkida märkuste lahtrisse.