Kuidas osta?

Kauba valimine
Valige poest omale sobiv toode ja kliki nupule "Ostukorvi". Avanevas aknas on seejärel võimalus minna ostukorvi ja muuta koguseid või vormistada tellimus.

Tellimuse vormistamine
Ostukorvis kliki nuppu "Alusta tellimist". Seejärel vali kauba kohaletoimetamise viis ja täida ära vähemalt tärniga tähistatud lahtrid, valige makseviis ja kinnitage tellimus. Tellimuse kiinitamise järel saadetakse automaatselt kliendi poolt sisestatud e-maili aadressil tellimuse kinnitus. Kui kinnitust meili teel ei saabu, palume kontrollida ka rämpsposti hulgast ja võtta ühendust müüjaga telefonil 5688 6000 (kaupluse lahtioleku aegadel T-R 10.00-17.00 ja E,L 10.00-14.00) või meili teel aadressil pood@unistustekook.ee

Tasumine
Tellimuse eest saab tasuda pangaülekandega või ise järele tulles kaupluses kaardiga või sularahas. Kaupa ei väljastata enne, kui raha on laekunud.

Tellimuse täitmise tähtaeg
Tellimuse täitmise tähtaeg on alates raha arvele laekumisest 3 tööpäeva. Tellimuse täitmine tähendab kauba üleandmist transpordiettevõttele. Kui tellimust ei ole selle aja jooksul võimalik täita, lepitakse kliendiga kokku edasised tegevused või tagastatakse raha 3 tööpäeva jooksul.

Kohaletoimetamine
Kaubale saab ise järele tulla kauplusesse Tallinna mnt 70, Pärnu, või toimetatakse kaup kliendi poolt valitud Smartposti automaati. Eraldi kokkuleppel on võimalik kasutada ka muid transpordi viise.

Toodete tagastamine
Ostjal on õigus tooted tagastada 14 päeva jooksul. Tooted tuleb tagastada originaalpakendis ja rikkumata ning kasutamata kujul. Toiduainete tagastamine ei ole võimalik. Tagastamisega seotud kulud kannab ostja.

Pretentsioonide esitamine
Pretentsioonid palume esitada kaupluses, Tallinna mnt 70, Pärnu või e-posti aadressil pood@unistustekook.ee või kirja teel Sarve 1a, Pärnu 80033.

Müüja õigused
Müüjal on õigus tellimust mitte täita, kui kaup on laost otsa saanud või on kaupa laos vähem kui tellitud, või kui tehnilistel põhjustel on süsteem arvutanud toote hinnad valesti. Juba tasutud tellimuste puhul makstakse raha tagasi arvele, kust see laekus, 3 tööpäeva jooksul.

Lisainfo
Toodete pildid on illustratiivse tähendusega. Värvid võivad erineda tegelikkusest vastavalt kasutatavast monitorist või muust seadmest.