Ostu-müügilepingu üldtingimused

1. Üldsätted

Käesolevad üldtingimused kehtivad ostu-müügilepingutele, mis sõlmitakse tellimuse alusel e-poes unistustekook.ee kaupa telliva isiku (edaspidi Ostja) ning OÜ Marmarenta (edaspidi Müüja) vahel.

Müüjal on õigus üldtingimusi ühepoolselt ja etteteatamata igal ajal muuta. Käesolevad üldtingimused kehtivad alates 04.04.2016.

 

2. Lepingu sõlmimine

Ostja esitab tellimuse Müüja e-poe unistustekook.ee kaudu. Tehingut vormistades kinnitab Ostja, et on kehtivate üldtingimuste ja ostuinfoga tutvunud ning on nendega nõus.

Müüja loetakse tellimusega nõustunuks, kui ta asub tellimust täitma, saates Ostja e-posti aadressile kinnituskirja ja makseinfo.

 

3. Hinnad

Müüja e-poes müügilolevate kaupade hinnad on kuvatud Eurodes ning sisaldavad Eestis kehtivat käibemaksu. Müüjal on õigus hindu ühepoolselt muuta. Kinnitatud, kuid tasumata tellimuste puhul kehtib tellimuse tegemise hetkel kehtiv hind.

Tellitud kaupade hinnale lisandub kohaletoimetamistasu, mis sõltub Ostja poolt valitud saatmisviisist. Kohaletoimetamistasu on Smartpostiga saates 3,00 eurot, Omniva pakiautomaatide puhul 3,50 eurot ja DPD pakiautomaati 5,50 eurot. Ise järele tulles kohaletoimatamistasu ei ole.

NB! E-poe ja kaupluse tootevalik ning hinnad võivad erineda!

 

4. Tellimuse eest tasumine

Tellimuse eest saab tasuda ülekandega OÜ Marmarenta arveldusarvele.

 

5. Tellimuse tühistamine

Kui tellimuse eest ei ole tasutud 7 päeva jooksul, tellimus tühistatakse. Samuti on kliendil õigus tellimus tühistada, kui kaup ei ole veel lähetatud.

 

6. Tellimuse täitmise tähtaeg

Tellimuse täitmise tähtaeg on alates raha arvele laekumisest 3 tööpäeva. Tellimuse täitmine tähendab kauba üleandmist transpordiettevõttele. Kui tellimust ei ole selle aja jooksul võimalik täita, lepitakse kliendiga kokku edasised tegevused või tagastatakse raha 3 tööpäeva jooksul.

 

7. Kauba kohaletoimetamine

Kaubale saab ise järele tulla kauplusesse Tallinna mnt 70/2, Pärnu, või toimetatakse kaup kliendi poolt valitud Smartposti automaati. Eraldi kokkuleppel on võimalik kasutada ka muid transpordiviise.

 

8. Toodete tagastamine

Ostjal on õigus tooted tagastada 14 päeva jooksul. Tooted tuleb tagastada originaalpakendis ja rikkumata ning kasutamata kujul. Toiduainete tagastamine ei ole võimalik. Kauba tagastamisega seotud kulud kannab ostja.

 

9. Pretentsioonide esitamine

Müüja ei vastuta: ostja süül kauba halvenemise/kahjustumise eest; puuduste eest, mis on tekkinud kauba mittekorrapärase kasutamise tagajärjel; kauba normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral. Pretentsioonid palume esitada kaupluses, Tallinna mnt 70/2, Pärnu või e-posti aadressil pood@unistustekook.ee või kirja teel Sarve tn 1a, Pärnu 80033.

 

10. Müüja taganemisõigus

Müüjal on õigus tellimust mitte täita, kui kaup on laost otsa saanud või on laos kaupa vähem kui tellitud, või kui tehnilistel põhjustel on süsteem arvutanud toote hinnad valesti. Juba tasutud tellimuste puhul makstakse raha tagasi arvele, kust see laekus, 3 tööpäeva jooksul.

 

11. Isikuandmete kaitse

Müüjal on õigus kasutada ja töödelda isikuandmeid ulatuses, mis on vajalik e-poes kasutamiseks, müügilepingu täitmiseks või täitmise tagamiseks. Samuti on õigus müüjal saata e-poe kasutamisega seotud teateid.

 

12. Muud tingimused

Tootepildid on illustratiivse tähendusega.